swingujacy

Swingujący

Dwudziestka trójka gna po torze, przez tunel, przez most. Most Śląsko–Dąbrowski. Para (na oko 50+) chwieje się bezwładnie – czy to przez swingujący tramwaj, czy przez zaaplikowane niedawno procenty…
– Najmocniej przepraszam szanownego pana, nie wie pan, która jest godzina? – wstawiony jegomość zaczepia uprzejmie stojącego obok mężczyznę w wieku średnim.
– Niestety nie wziąłem dzisiaj zegarka – odpowiada, podnosząc oczy znad książki Akunina.
– A to bardzo pana przepraszam, mam nadzieję, że nie ma pan mi za złe, że zakłóciłem pański spokój – pan bez zegarka wciąż trzyma klasę.
– Nic się nie stało.
– Bo widzi pan, jadę z kobitą – wskazuje szybkozmiennym ruchem mięśni twarzy damę obok – a ona boi się, że się spóźnimy. I ciągle pyta mnie o godzinę.
– … – miłośnik literatury rosyjskiej kiwa empatycznie głową.
– Jeszcze raz przepraszam, proszę mi wybaczyć, że panu przeszkodziłem…
– Nic nie szkodzi – choć uśmiech mężczyzny jest wciąż życzliwy, to oczy uciekają dyskretnie w kierunku książki.
– Bo baba mi suszy głowę… Wie pan, jak to jest… – pan wstawiony nie odpuszcza. – Z kobietami dobrze jest tylko w nocy – dodaje frywolnie.
– Zamknij się, kurwa! – milcząca dotąd dama trzema słowami objaśnia, cóż to znaczy „baba suszy mi głowę” (skutecznie uciszając przy tym wszystkich w tramwaju).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Зарегистрироваться

I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://accounts.binance.com/ru/register-person?ref=YY80CKRN

Otwórz konto na Binance
28 kwietnia 2023 15:45

Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks! https://accounts.binance.com/pl/register?ref=UM6SMJM3