prawdziwe

Prawdziwe

Za oknem tramwaju zimno, ale słońce chłoszcze jasnością niczym w lecie. Para uroczych staruszków. Ona w fioletowej kurtce, kremowym szaliczku i bladoturkusowym berecie. On w starym antracytowymi palcie (roztaczającym delikatną woń naftaliny) i w kaszkiecie w czekoladową kratkę. Babcia i dziadek jak z obrazka!
– Dobrze tak? – pyta babcia, trzymając w ręku gazetę przysłaniającą promienie słońca padające na twarz dziadka.
– Dziękuję – słychać delikatny szept.
– Dobrze, dobrze – babcia uśmiecha się czule…
– Ale romantyczna laaaw! – słychać nagle barbarzyński głos, który bezlitośnie przerywa pasażerom kontemplowanie urokliwego widoczku.
– Zamknij się – gasi go dziewczyna obok.
– O co ci chodzi? – rzuca chłopak banalnym tonem.
– Że jesteś głupi!
– Bo co?
– Bo śmiejesz się z kochających się naprawdę ludzi – tłumaczy dziewczyna, ale w jej głosie nie słychać wiary, nadziei ani miłości.
– A to jest niby takie prawdziwe kochanie się? – kpi chłopak.
– No na pewno bardziej niż te twoje smętne dwie minuty…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Binance推荐
Binance推荐
2 kwietnia 2024 22:07

I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.

Реферальный бонус на binance

Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://accounts.binance.com/ru/register?ref=JHQQKNKN

gate io logo
10 czerwca 2023 13:10

Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

User Login
27 maja 2023 12:54

The point of view of your article has taught me a lot, and I already know how to improve the paper on gate.oi, thank you. https://www.gate.io/zh-tw/signup/XwNAU